جدیدترین آمار کرونا در 4 کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس

به گزارش اخبار مشروح، به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، وزارت بهداشت امارات از موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور خبر داد و خاطرنشان کرد که طی ساعات گذشته 313 نفر دیگر در این کشور کرونا گرفته اند که با احتساب موارد جدید، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به 58 هزار و 562 نفر رسید.

جدیدترین آمار کرونا در 4 کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس

وزارت بهداشت امارات به بهبودی 393 نفر دیگر در این کشور از چنگال کرونا هم اشاره و گفت که طی 24 ساعت گذشته مورد فوتی کرونا در امارات ثبت نشده است.

از سوی دیگر در سلطان نشین عمان هم وزارت بهداشت این کشور از هزار و 67 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد تا شمار کرونایی ها در این کشور به 74 هزار 858 نفر افزایش پیدا کند.

وزارت بهداشت عمان همچنین به مرگ 12 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا هم اشاره کرد تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به 371 نفر برسد.

طبق اعلام وزارت بهداشت عمان؛ طی ساعات گذشته هزار و 54 بیمار کرونایی هم از چنگال کرونا نجات پیدا کرده اند.

در دیگر کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس یعنی کویت هم 684 مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شد تا شمار مبتلایان از 63 هزار نفر عبور کند. طی ساعات گذشته 4 فوتی ناشی از کرونا هم تایید شد تا شمار فوتی ها ناشی از این ویروس قاتل در کویت به 429 نفر برسد.

این در حالی است که وزارت بهداشت عربستان هم امروز گفت: طی 24 ساعت گذشته 2 هزار 201 نفر دیگر در عربستان کرونا گرفته اند که با احتساب موارد جدید، شمار مبتلایان در کشور به 264 هزار و 973 نفر افزایش پیدا کرده است.

همچنین مقامات بهداشتی سعودی به مرگ 31 نفر دیگر بر اثر کرونا طی ساعات گذشته هم اشاره کردند تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در عربستان به 2 هزار و 703 نفر برسد.

طبق اعلام وزارت بهداشت سعودی، 2 هزار و 49 نفر دیگر هم 24 ساعت گذشته از چنگال کرونا در عربستان نجات پیدا کرده اند.

وزارت بهداشت عربستان گفت: حال 2 هزار و 120 کرونایی وخیم است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 591

به "جدیدترین آمار کرونا در 4 کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین آمار کرونا در 4 کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید