ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونا 20 برابر بیشتر بود

به گزارش اخبار مشروح، دونالد ترامپ در پیام هایی توییتری مدعی شد که اگر او نبود و بحران کرونا را این چنین مدیریت نمی کرد، یک و نیم تا دو میلیون تن در آمریکا کشته می شدند. این در حالیست که شمار تلفات کرونایی آمریکا به صد هزار تن رسیده است.

ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونا 20 برابر بیشتر بود

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه در یک سری پیام های توییتری گفت اگر او کارش را درست انجام نداده بود، بحران کرونا جان میلیون ها تن از آمریکایی ها را می گرفت. او در ادامه چین را مقصر شیوع کرونا دانست.

ترامپ نوشت: خطاب من به تمام حقه های سیاسی ای که آن بیرون وجود دارد؛ اگر من کارم را به خوبی انجام نداده بودم و سریع اقدام نمی کردم، ما یک و نیم تا دو میلیون تن را از دست می دادیم؛ در مقایسه با بیش از 100 هزار تنی که از دست دادیم. این 15 تا 20 برابر بیشتر از میزانی است که ما از دست خواهیم داد. من خیلی زود جلوی ورود از چین را گرفتم!

رئیس جمهوری آمریکا اضافه نمود: از دست دادن حتی یک نفر هم بابت این ویروس نامرئی خیلی زیاد است و باید جلوی آن در همان منبعش که چین است گرفته می شد، اما من خیلی سریع وارد عمل شدم و تصمیمات درستی اتخاذ کردم. بسیاری از شاکیان سیاسی کنونی در آن زمان فکر می کردند که من خیلی تند جلو می روم، یکی مثل نانسی دیوانه!

ترامپ همچنین نوشت: آیا همین اوباما نبود که به تازگی در زمینی در ویرجینیا گلف بازی کرد، در حالی که همسرش میشل از مردم می خواست در منزل بمانند؟ همان اوبامایی که اخیرا مشخص شده دولتش به طور غیر قانونی از کمپین ترامپ جاسوسی می کرده است. این یک استاندارد کاملا دوگانه است. آنچه دموکرات ها دنبالش می فرایند، روابط بسیار نزدیک با اخبار جعلی رسانه های جعلی است!

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 464

به "ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونا 20 برابر بیشتر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونا 20 برابر بیشتر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید