بیانیه شدید اللحن باشگاه استقلال علیه سازمان لیگ!

به گزارش اخبار مشروح، باشگاه استقلال حدود 48 ساعت بعد از بازی با هوادار در هفته اول لیگ برتر پاسخ سازمان لیگ را داد.

بیانیه شدید اللحن باشگاه استقلال علیه سازمان لیگ!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در قرارداد استقلال با کارگزار تازه خود بندی وجود دارد که این باشگاه باید خودش تبلیغات محیطی دور زمین را در اختیار بگیرد. در این بین مسوولان کارگزار باشگاه استقلال پیش از بازی با هوادار قصد داشتند بنرهای تبلیغاتی خود را در آزادی نصب نمایند که این موضوع با مخالفت سازمان لیگ روبرو شد.

حالا بعد از 48 ساعت باشگاه استقلال بیانیه ای صادر کرد که در ادامه آن را می خوانید: به گفته مسئولان سازمان لیگ در فصل جاری لیگ برتر، سازمان لیگ با هیچ شرکتی به عنوان کارگزار تبلیغات محیطی، قرارداد منعقد نکرده و خود سازمان لیگ به مثابه یک شرکت تبلیغاتی یا کارگزار با اسپانسرها قرارداد می بندد که حاکی از فرایند اشتباه تبلیغات محیطی در فوتبال ایران است. سوال این است که چرا هیچ شرکتی حاضر به همکاری با سازمان لیگ نشده است و البته با چه منطق و اصولی و با چه کارنامه ای ، خود سازمان لیگ در مقام کارگزار، امور تبلیغات محیطی را اداره می کند؟

برخی از مسئولان سازمان لیگ به جای اصلاح فرایندهای اشتباه ترجیح می دهند مطالب نادرست و اشتباه و مخدوش درباره کارگزار تازه باشگاه استقلال و جزییات این قرارداد منتشر نمایند که معین نیست از بابت کدام اطلاعات و کدام اختیارات و مسئولیت بیان می شود؛ از جمله تعهد کارگزار به حق پخش مسابقه زنده که اساسا در قرارداد وجود ندارد. یا تفاوت قائل نشدن میان کارگزار و اسپانسر که خود بحث مفصل حقوقی و اقتصادی می طلبد.

شاید بد نباشد این دوستان که از ضمانت نامه برای حسن انجام قرارداد سخن می گویند به این سوال هم پاسخ دهند که در سال 97 و 98 چه مقدار ضمانت نامه از شرکت های طرف قرارداد خود برای تبلیغات محیطی دریافت کرده اند؟ و در سال گذشته چه قراردادی منعقد شده و چه مقدار از قرارداد حاصل شده است؟ و سوال دیگر اینکه اگر روال در این سازمان درست و منطقی بوده، چرا سه پفراینده مختلف با سه شرکت مختلف به اذعان مسئولان این سازمان وجود دارد؟ اگر از شرکت های طرف قرارداد ضمانت نامه اخذ شده چرا حق باشگاه ها از تبلیغات محیطی پرداخت نشده است و از بابت این خسارت، باشگاه ها در کدام مرجع باید حقوق خود را مطالبه نمایند؟

باشگاه استقلال پس از تنظیم و عقد یک قرارداد کاملا حرفه ای، تضامین لازم را از کارگزار خود دریافت کرده است. ضمن اینکه مسئولیت محدود و سرمایه اولیه یک شرکت در امور تجاری و بازرگانی یک روال کاملا متعارف در کشور است و بسیاری از قراردادهای کلان و قابل توجه از طریق چنین شرکت هایی منعقد و به نتیجه رسیده است. کما اینکه شرکت ایده پروران تبلیغ کارنامه روشن و موفقی در حوزه بازرگانی و تجاری در همکاری با صدا وسیما و سایر نهادها و اسپانسرهای قدرتمند داشته است. توقع می رود اکنون سازمان لیگ به عنوان نهادی که اعتبار و مشروعیت خود را از باشگاه های فوتبال کشور می گیرد، از ارتقای درآمدهای یک باشگاه و باز شدن جهت درآمدزایی برای سایر باشگاه های کشور استقبال نمایند و کنار باشگاه های فوتبال کشور در جهت ثروتمند شدن قرار بگیرد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 1313

به "بیانیه شدید اللحن باشگاه استقلال علیه سازمان لیگ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه شدید اللحن باشگاه استقلال علیه سازمان لیگ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید