بلاتکلیفی طلا تمدید شد، پیشنهاد خرید به معامله گران

به گزارش اخبار مشروح، خبرنگاران : در خاتمه ساعات کاری بازار های جهانی، قیمت هر اونس طلا با 0.1 درصد افزایش تقریباً در مقایسه با قیمت بسته شده روز دوشنبه بدون تغییر ماند. زیرا ساعاتی پیش سخنگوی مجلس نمایندگان از موضع 48 ساعته خود برای رسیدن به توافق بر سر یاری های اقتصادی پایین آمد و در عین حال نسبت به آینده ابراز خوش بینی کرد.

بلاتکلیفی طلا تمدید شد، پیشنهاد خرید به معامله گران

به گزارش خبرنگاران، قیمت اونس طلا در خاتمه روز سه شنبه با 2 دلار افزایش بر روی 1905 دلار نهاده شد. اکنون 20 روز است طلا در دام تکرار نوسان در رنج یا حدود 1900 افتاده است. بالاترین قیمت لحظه ای اونس در خاتمه 1913 دلار و پایین ترین قیمت 1894 دلار بود.تحلیل های فنی سایت اینوستینگ و تریدینگ ویو در دو برای روز آینده توصیه به خرید دارند.

تعویق ضرب الاجل 48 ساعته

نانسی پلوسی، سخنگویی مجلس نمایندگان ساعاتی پیش در روز سه شنبه گفت که مهلتی که وی برای توافق در خصوص محرک های اقتصادی قبل از انتخاب مشخص نموده بود، در واقع مهلت نهایی برای توافق نبود.

پلوسی در یک مصاحبه تلویزیونی با بلومبرگ مجدداً گفت که وی در خصوص پیشرفت در بحث با وزیر خزانه داری، استیون منوچین، مذاکره نماینده اصلی کاخ سفید، خوشبین است و به نظر می رسد از مهلت 48 ساعته ای که در روز یکشنبه مشخص نموده بود صرف نظر نموده است. وی گفت: اینگونه نیست که این روز روزی باشد که ما توافق کنیم. روزی است که ما شرایط خود را روی میز بگذاریم تا بتوانیم به مرحله بعدی برویم. قانون گذاری وقت زیادی می برد.

درحالی که برآورد هزینه بسته پیشنهادی 9 اکتبر منوچین به پلوسی سابقاً 1.8 تریلیون دلار بود، آخرین برآورد ها هزینه این بسته را 2.4 تریلیون دلار تخمین می زنند. با این که رئیس جمهور آمریکا سابقاً هم گفته بود که وی ارقامی بالاتر از پیشنهاد 2.2 تریلیون دلاری دموکرات ها را ترجیح می دهد،

البته به گفته تحلیل گران، اکثریت جمهوری خواستار کنگره چنین نظری ندارند.در چنین فضایی بلاتکلیفی طلا تمدید شد و معامله گران منتظر می مانند تا ببینند سیاستمداران در حوزه اقتصاد چگونه توافق می نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: spikenews.ir شناسه مطلب: 717

به "بلاتکلیفی طلا تمدید شد، پیشنهاد خرید به معامله گران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی طلا تمدید شد، پیشنهاد خرید به معامله گران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید